הרשמה לחדשות ועידכונים

המדריך החרדי לרפואה משלימה

מחבר: ש. אייזנבך
€12.07

מהות הספר: הספר מיועד לציבור הרחב, ועוסק בהסברת נושאים הקשורים לרפואה המשלימה, הספר מסביר מושגי יסוד ברפואה המשלימה: החל בהיסטוריה של של הרפואה, דרך הצגת יתרונותיהם וחסרונותיהם של הגישות הקונוונציונליות מול הגישות האלטרנטיביות, הרצוי והמצוי בחיפוש אחר מטפל מתאים, כללי אתיקה ועוד.                                                                                                                                                                                                                                         

תאור הספר: הרפואה המשלימה זוכה לפופולאריות רבה בתקופתנו, הציבור נחשף ליותר שיטות ריפוי מאי פעם ומנסה לתהות על קנקנה של תרפיה זו או אחרת. מי יסביר כיצד עובדות שיטות ריפוי אלו, למי זה מיועד? לאילו מחלות הן נותנות מענה? מהן השיטות המותרות לפי התורה הקדושה, ואיך להפיק תועלת מההצעות הרבות והמתחדשות חדשים לבקרים.

בספר זה מתוארים בשפה ברורה ומובנת תחומיה השונים של רפואה המשלמה, ונבחנות היעילות והבטיחות של אמצעי טיפול המוצעים ברפואה המשלימה במגוון שיטותיה. כמו כן מוצגים מושגים הקשורים לרפואה הסינית, ההודת והטיבטית.

בחלק נפרד ריכזנו לתועלת הקוראים רשימת מטפלים בכירים.

המידע הכלול בספר מבוסס על ניסיון רב-שנים בריפוי, הוראת הרפואה המשלימה ומחקר מגוון גישותיה של הרפואה המשלימה, לטיפול במחלות, למניעתן ולבריאות טובה בעז"ה.

גב' ש. אייזנבאך – מנהלת "מכון שי" – המרכז החרדי לרפואה משלימה, מתמחה שנים רבות בטיפול פרטני בבעיות פיזיות ורגשיות, עוסקת בהוראה לנשים במגוון מקצועות ברפואה המשלימה. 

ספרים נוספים מהמחבר: "כח הריפוי".

הסכמות: הרב הגאון ר' מרדכי פרידלאנדר שליט"א, רב קרית שומרי החומות רמת שלמה, הרב הגאון ר' עמרם אופמן שליט"א.